ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11609257
*
nr 1160 9257
Spegel
146x110
Kondition: nutida
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 februari 2018
kl 20:57:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 15:39:08
1
700 kr
5/2 20:26:07
1
1.000 kr
5/2 20:42:39
2
1.100 kr
5/2 20:47:11
1
1.300 kr
5/2 20:47:56
2
1.300 kr
5/2 20:47:56
1
1.300 kr (Budbetjänt)
5/2 20:48:28
2
1.400 kr
5/2 20:52:06
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Kondition: nutida
Läs om budbetjänten
nr 1160 9257
Spegel
146x110
Kondition: nutida
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 15:39:08 | 1 | 700 kr |
5/2 20:26:07 | 1 | 1.000 kr |
5/2 20:42:39 | 2 | 1.100 kr |
5/2 20:47:11 | 1 | 1.300 kr |
5/2 20:47:56 | 2 | 1.300 kr |
5/2 20:47:56 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
5/2 20:48:28 | 2 | 1.400 kr |
5/2 20:52:06 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14